Fürst Forum

Fürst Forum er et nettbasert verktøy som sikrer samspillet mellom legekontor og laboratoriet, ved elektronisk rekvirering og svarrapportering. Med Fürst Forum er du online med vår sentrale database.

 

Les mer på Fürst Forums nettsider: furstforum.no

Ta kontakt for demonstrasjon og evt. kostnadsfri installasjon:

Kontaktinformasjon:

For å ivareta personsikkerhet i dialog med oss, er det viktig at personsensitiv informasjon ikke sendes per epost.

Felles mailadresse: marked@furst.no 
Felles telefonnummer: 2290 9669

Linda Dragland
Tlf: 22 90 95 79
ladragland@furst.no
Pia Rønningen
Tlf: 22 90 95 41
pccroenningen@furst.no
Espen Rønningen
Tlf: 22 90 95 30
eronningen@furst.no
Eva Sjule
Tlf: 22 90 96 35
esjule@furst.no
Truls Skau
Tlf: 22 90 96 24
tskau@furst.no
Joakim Sorthe
Tlf: 22 90 95 10
jsorthe@furst.no
Caroline Svalland
Tlf: 22 90 95 51
csvalland@furst.no
Kate Tveit
Tlf: 22 90 96 15
ktveit@furst.no
Pernille B. Tørnvall
Tlf: 22 90 96 04
pbtoernvall@furst.no
Kristian H. Vang
Tlf: 22 90 95 25
khvang@furst.no

Kontaktinformasjon

Ta gjerne kontakt med oss på tlf: 22 90 96 69 eller e-post marked@furst.no

For å ivareta personsikkerhet i dialog med oss, er det viktig at personsensitiv informasjon ikke sendes per epost.