Hvem kan hjelpe deg?

Legespesialister - Vakttelefon

Medisinsk biokjemi 2290 9550 Rådgivning for rekvirenter
Medisinsk mikrobiologi 2290 9577 Rådgivning for rekvirenter
Patologi 2299 6550 Vakttelefon for rekvirenter

Øyeblikkelig hjelp for sykehus lørdager og søndager

Bakteriologi 2290 9644 Bare for sykehus


Leger

Medisinsk biokjemi:

     
Johan Bjerner Medisinsk biokjemi 2290 9547 jbjerner@furst.no
Marie Buchmann Klinisk farmakologi,
Medisinsk biokjemi
2290 9553 msbuchmann@furst.no
Aleksandar Djordjevic Lege i spesialisering 2290 9513
Asle Helgheim Medisinsk biokjemi 2290 9538 asle@furst.no
Thor Hilberg Klinisk farmakologi,
Medisinsk biokjemi
2290 9539 tahilberg@furst.no
Eva Camilla Langsjøen Medisinsk biokjemi 2290 9571 eclangsjoen@furst.no
Michael Sovershaev Medisinsk biokjemi 2290 9545
Kjell Torgeir Stokke Medisinsk biokjemi 2290 9551 ktstokke@furst.no
Torleif Trydal Medisinsk biokjemi 2290 9515 ttrydal@furst.no
Kristin Varsi Medisinsk biokjemi 2290 9506 kvarsi@furst.no

Medisinsk mikrobiologi:

     
Peter Gaustad Medisinsk mikrobiologi 2290 9638 pgaustad@furst.no
Hanne Margrethe Gilboe Lege i spesialisering 2290 9678 hmgilboe@furst.no
Trond Egil Ranheim Medisinsk mikrobiologi 2290 9679 teranheim@furst.no
Trygve Tjade Medisinsk mikrobiologi 2290 9636 ttjade@furst.no

Patologi:

     
Aage Erichsen Patologi 2299 6524
Anne Kristin Goplen Patologi 2299 6522 akgoplen@furst.no
Terese Kristina Haaland Patologi 2299 6515 tkhaaland@furst.no
Tonje Strømhaug Hajem Patologi 2299 6534
Merete Eklund Johansen Patologi 2299 6519 mejohansen@furst.no
Sarita Joshi Patologi   sjoshi@furst.no
Magnus Trygve Røger Patologi 2299 6516 mtroeger@furst.no
Tor Aaberg Patologi 2299 6517 taaberg@furst.no

Genetisk veileder

Nils Reinton Genetisk veileder 2290 9580 nreinton@furst.no

Kundestøtte

prøvesvar - prøvetaking - forsendelse - etter-rekvirering

Kundestøtte  22 90 96 66 kundestotte@furst.no

Markedsgruppe/IT-support

elektronisk svaroverføring - elektronisk rekvirering - IT-støtte-Fürst Forum

Marked support - felles  22 90 96 69 marked_support@furst.no
Linda Dragland  22 90 95 79 ladragland@furst.no 
Martin H. Husand  22 90 95 87 mhhusand@furst.no
Sveinung Rørstad  33 44 85 21 srorstad@furst.no
Solveig Røtterud  22 90 95 30 srotterud@furst.no
Eva Sjule  22 90 96 35 esjule@furst.no
Truls Skau (IT)  22 90 96 24 tskau@furst.no
Trond Stavland  22 90 95 52 tstavland@furst.no
Kate Tveit  22 90 96 15 ktveit@furst.no
Pernille B. Tørnvall  22 90 96 04 pbtoernvall@furst.no
Kristian H. Vang  22 90 95 25 khvang@furst.no

 

Hentetjeneste

Eli Halvorsrud 22 90 95 29 ehalvorsrud@furst.no

Adresse-endringer, nye brukernummer

Endringer 22 90 96 16 endring@furst.no

Kvalitetsarbeid - akkreditering og sertifisering

Ida Mari Haugom 22 90 95 57 imhaugom@furst.no

Kvalitetskontroll for primærhelsetjenesten

Britt Nordland 22 90 96 82 bnordland@furst.no